Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Lasīt vairāk 

Zināšanu atbalsta politika

Mēs nemitīgi mācāmies paši un izglītojam arī citus, caur savu darbību veicinot izpratni par inženierzinību un izglītības nozīmi gan uzņēmuma, gan sabiedrības līmenī.

Lai to panāktu, mēs aktīvi atbalstām dažādus ar zināšanām saistītus pasākumus, skolēnus, studentus un mācībspēkus: sākot no pamatskolas skolēniem līdz augstskolu gaišākajiem prātiem Latvijas augstskolu studentu un  pasniedzēju vidū.

Piesaistot starptautisku pieredzi guvušus profesionāļus un sadarbojoties ar vairākām Baltijas inženiertehniskajām augstskolām (RTU, LLU un TTU), mēs esam izveidojuši savu mācību centru: Maintenance Development Centre (MDC), dodot iespēju mūsu kolēģiem un klientu pārstāvjiem pilnveidot savas prasmes un zināšanas tehniskās apkalpošanas jomā.

 

Lielu uzmanību veltām arī topošajiem speciālistiem, apmācot šajā centrā studentus-praktikantus, kā arī sniedzot viņiem atbalstu noslēguma darba tēmas izvēlē un veiksmīgā aizstāvēšanā.

Tehnisko koledžu un augstskolu studentiem nodrošinām apmaksātas prakses vietas, kā arī finansiāli atbalstām Rīgas Tehniskās universitātes rīkoto “Eiropas zinātnieku nakti” un citas RTU iniciatīvas. Mums ir svarīgi iedrošināt skolēnus izvēlēties eksaktos mācību priekšmetus, kas palīdzētu uzsākt studijas tehniskajās un inženierzinātņu nozarēs.

Kopš 2013. gada Industry Service Partner ir bijis viens no galvenajiem vairāku nozīmīgu izglītojošu pasākumu atbalstītājiem, veicinot izpratni par tehniskās izglītības ieguvumiem un iespējām.