Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Lasīt vairāk 

Ūdensapgāde un kanalizācija

Nav daudz tādu uzņēmumu Latvijā, kuriem ir tik apjomīga pieredze ūdensapgādes un notekūdeņu apstrādes iekārtu uzturēšanā, kā mums.

No uzņēmumiem, kas nodrošina ūdensapgādes un kanalizācijas iekārtu darbību, tiek sagaidīta nevainojama pakalpojumu kvalitāte. Tā kā uzņēmumam jāatbild par sabiedrībai kritisku pakalpojumu kompleksu, no tā tiek prasīta 100% pieejamība un elastība nemitīgi mainīgos apstākļos. Tas, savukārt, uzstāda ļoti augstas prasības sistēmu uzticamībai, efektivitātei un elastībai.

Mūsu pieredze aptver, bet neaprobežojas ar:

  1. mehāniskā aprīkojuma, elektroapgādes un spēka elektronikas sistēmu ikdienas apkopi un uzraudzību (dūņu apstrādes centrifūgas, gaisa turbokompresori, gaisa komresori, frekvenču pārveidotāji, sūkņi, transportieri utt.);
  1. automatizācijas sistēmu modernizāciju (ūdens kvalitātes sensoru iekārtas un datu apmaiņa, ūdens ķīmiskā sastāva sensoru kalibrēšana un verificēšana (tīrajam ūdenim un notekūdeņiem)).

Industry Service Partner nodrošina 24/7 (diennakts) avārijas izsaukumu pakalpojumus neplānotu iekārtu kļūmju gadījumā, bojājumu cēloņu analīzē un sniedz ieteikumus par aprīkojuma uzticamības uzlabojumu pasākumiem, kā arī to faktisko ieviešanu.

Sazinieties ar mums, ja Jums ir iekārtas, kuru uzturēšanai vēlaties piesaistīt zinošu, godprātīgu un pieredzējušu partneri!